• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Terapeuci

Z jakich powodów ludzie chorują?
Dużo zależy od naszych genów – a wiadomo, że trudno dbać o swoje zdrowie, jeśli najzwyczajniej w świecie w swoim DNA mamy tak jakby zapisane problemy z sercem czy ponadstandardowe ryzyko białaczki. Jednakże oczywiście wiele tak naprawdę zależy od tego jak żyjemy. Zatem często ludzie chorują, ponieważ najzwyczajniej w świecie źle żyją. Doskonale to widać, gdy spoglądniemy na Stany Zjednoczone. W owym jakże ogromnym kraju są stany, gdzie zamieszkuje ponadprzeciętna liczba „grubasów”, ale odnajdą się również takie miejsca, gdzie kult ładnego wyglądu jest silny, więc zamieszkuje je o wiele niższa ilość osób narzekających na nadwagę.
– Odpowiednia dieta! Naturalnie nigdy nie należy popadać w jakąś paranoję, odmawiać sobie wszystkich posiłków, ale jakby nie patrzeć nie możemy za bardzo przesadzać z kaloriami. Trzeba zachować odpowiedni umiar w żywieniu.
– Dużo więcej ruchu! Zatem sporo więcej się ruszajmy, spacerujmy, uprawiajmy sporty. Być może pływanie, tenis bądź jogging? Dobra wiadomość dla chcących trochę więcej jeść: gdy człowiek codziennie uprawia sport, ma możliwość więcej jeść – bez tycia.

1. Zobacz więcej

2. Kliknij dla szczegółów

3. Sprawdź tutaj

4. Przeczytaj to

5. Przejrzyj

Categories: Medycyna

Comments are closed.